Twitter'ın Kurucusundan Yepyeni Bir Uygulama: Super

0
0
0
0
0
Twitter’ın kurucularından olan Biz Stone, renkli ve ilgi çekici arayüzüyle kullanıcılar arasında bir akım yaratacağa benzeyen uygulaması “Super”ı kullanıma sundu.
Twitter’ın kurucularından olan Biz Stone, renkli ve ilgi çekici arayüzüyle kullanıcılar arasında bir akım yaratacağa benzeyen uygulaması “Super”ı kullanıma sundu.
 
Uygulamayı indiren kullanıcıların, bir konu hakkındaki fikirlerini “en kötü”, “en iyi”, “en seksi” “düşünüyorum” gibi kalıp kelime ve kelime gruplarıyla dile getirmelerini sağlayan uygulama, düşüncelerin duvar kağıtlarıyla zenginleştirilmelerini sağlıyor. Twitter ve Instagram'ın karışımı olarak tanımlayabileceğimiz uygulamada, iletileri takma isimlerle imzalayabilmek de mümkün. Takip edilen kişilerin paylaşımlarına “iyi, “neden”, “nasıl” gibi başlıklar altında yorum yazılabiliyor.
 
Uygulamanın geliştirilmesinin temel nedenlerinden bir tanesinin eğlence olduğunu söyleyen Biz Stone, yaratıcılığı ön planda tuttuklarını, cinsel içerik konusunda da oldukça sert kurallarının olduğunu ifade ediyor. Henüz Google Play’de uygulamaya konulmayan Super, iOS platformu için şuradan indirilebilir.

 

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0