Tablet Reyiz Okulda Dayak Yedi, Twitter Kullanıcıları İsyan Çıkardı

9
2
2
0
0
Tablet Reyiz Okulda Dayak Yedi, Twitter Kullanıcıları İsyan Çıkardı
YouTube’un en ‘samimi’ inceleme videosuna sahip olan Tablet Reyiz’in okulda dayak yediğine dair atılan bir tweet, minik fenomenin fanlarını çok kızdırdı.
Tablet Reyiz’i bilmeyeni bırakın Webtekno’da, bu ülkede dahi barındırmıyoruz. O yüzden ‘mağaradan henüz çıkmış’ olanlar varsa eğer, öncelikle reyizin şuradaki Samsung Galaxy Tab 3 inceleme videosunu incelesinler.

Ülkemizin henüz değeri bilinmeyen, nadide teknoloji fenomenlerinden Tablet Reyiz’in okulda dayak yediğine dair atılan bir tweet, minik arkadaşımızı seven Twitter kullanıcılarına isyan çıkardı çıkaracak. (küfürlerin ağırlığına bakacak olursak çok sinirlendikleri belli)

Fakat dayak olayını yalanlayanlar da bulunuyor. (bilemedik ‘yalan’ da çıkabilir) Eğer böyle bir durum varsa, reyizin okuduğu okulda her an istenmeyen olaylar çıkabilir ki bu en son isteyeceğimiz şey olur.

Şaka bir yana reyizin seveni gerçekten çok fazlaymış, aşağıdaki tweet’e atılan yorumlara bakarsanız siz de göreceksiniz. (olayın aslı astarı nedir, bilen varsa bize de söylesin) 
 
9
2
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
9
2
2
0
0