• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Tayvanlı Çiftten #FollowMeTo Akımının Ti’ye Alındığı Eğlenceli Paylaşımlar

Tayvanlı Çiftten #FollowMeTo Akımının Ti’ye Alındığı Eğlenceli Paylaşımlar

0
0
0
0
0
Instagram’da 2013 yılında #FollowMeTo hashtag’iyle sıra dışı bir akım başlatan Murad Osmann - Natalia Zakharova çiftine Tayvan’dan rakip geldi.
Yıl 2013. Murad Osmann ve Natalia Zakharova çifti Instagram’da #FollowMeTo hashtag’iyle yeni bir akım başlatmış, dünyanın çeşitli yerlerine yaptıkları geziler sırasında kendilerine has fotoğraf çekme tarzı oluşturmuşlardı. Sonrasında ise bu çiftten esinlenerek binlerce çift, aynı şekilde fotoğraflar çekilmeye başlamıştı. Tayvanlı bu çiftimiz ise #FollowMeTo akımını ti’ye alan eğlenceli paylaşımlarda bulundular.

Murad Osmann ve Natalia Zakharova ikilisinin fotoğrafları oldukça romantikti. Genç kadın, arkası dönük bir şekilde sevgilisinin elini tuttuğu sırada sevgilisi de bu anı ölümsüzleştirmek için fotoğraflar çekiyordu. Tayvanlı çift ise bu akımı mizahi bir şekilde yorumlayarak çektikleri fotoğrafları paylaştılar. Sevgilisinin (ya da eşinin) saçından, burnundan tutarak yerlerde sürüklediği fotoğrafları Facebook hesabından paylaşan kadın, şimdiden binlerce beğeni ve paylaşım sayılarına erişmiş durumda. Biz de bu eğlenceli fotoğrafları sizlerle paylaşalım istedik.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0