Telefon Siparişi Verdi, Kutudan Armut Çıktı

0
0
0
0
0
​Bitlis’te yaşayan Muştak Aydın isimli bir kişi, televizyon reklamında gördüğü telefondan sipariş etti. Fakat son zamanlarda sıklıkla karşılaştığımız durum yine ortaya çıktı: Kutudan telefon yerine armut çıktı. 
Bitlis’te yaşayan Muştak Aydın isimli bir kişi, televizyon reklamında gördüğü telefondan sipariş etti. Fakat son zamanlarda sıklıkla karşılaştığımız durum yine ortaya çıktı: Kutudan telefon yerine armut çıktı. (alışmıştık salatalığa, demek ki adamların meyve yelpazesi genişmiş)

Konuyla ilgili şikayetini dile getiren Muştak Aydın, “Sadece şunu söylemek istiyorum, televizyonlardaki bu reklamlara kesinlikle inanmayın. Çünkü insanları güpegündüz kandırıyorlar. Eğer yine de satın almak istiyorsanız, sonuç olarak benim gibi pişman olacaksınız” dedi.

Telefon mağduru olan Aydın, TV’lerdeki bu tarz reklamların denetim altında olup olmadığını bilmediğini, fakat gerekli tüm yerlere şikayette bulunacağını söyledi. (ah be arkadaş, hiç mi Webtekno’yu takip etmedin. kaç kere bununla ilgili haber yaptık)0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0