Tinder İçin Bu Meslekleri Seçin! Tinder'da En Popüler Meslekler Belli Oldu...

0
0
0
0
0
Lokasyon tabanlı tanışma ve sosyalleşme uygulaması Tinder'da en tercih edilen meslekler belli oldu. Şirketin yayınladığı veriler, kadın ve erkekler için en popüler meslek gruplarını içeriyor.
Yalnızları buluşturmayı kendine misyon edinen Tinder uygulamasını bilmeyeniniz yoktur.  Lokasyon tabanlı tanışma ve sosyalleşme uygulaması olarak tanımlanabilecek Tinder’da arkadaş edinmek için yapmanız gereken tek şey, beğendiğiniz fotoğraf karşınıza geldiğinde sağa doğru kaydırmak. “İşte oldu, artık yeni bir arkadaşınız ve randevunuz var.” demek çok isterdik ancak işler birçoğunuzun bildiği gibi o kadar kolay değil. Öncelike karşı tarafın da sizi beğenmesi gerekiyor. Bu beğenide etkili tek faktör ise görünümünüz değil. Tabii ki güzel ya da yakışıklı olmak Tinder'da istediğiniz buluşamaya sizi yaklaştıracaktır ancak diğer özellikleriniz de tercihleri etkiliyor. 

 Tinder'da Hangi Meslekler Popüler?

Tinder'ın kendi resmi blogunda yayınladığı veriler, hangi mesleklerin daha popüler olduğunu ortaya çıkardı. Siz de bu mesleklerden birine sahipseniz, “fotoğrafı sağa kaydırılanlardan” biri olma olasılığınız yüksek. Tabii ki beğendiğiniz kişiler ile iletişim kurma şansınız da öyle...

 Kadınlarda ve Erkelerde İlk 5

Erkeklerde pilotluk, girişimcilik ve itfaiyecilik ilk üçe adını yazdıran meslekler. Zirveki üçlüyü doktorluk takip ediyor. Radyo ve TV alanında çalışıyor olmak da erkekler için ilk 5'e adını yazdıran meslek grupları arasında. Kadınlar için ilk 5 meslek ve faaliyet alanı ise fizyoterapi, iç mimarlık, girişimcilik, halkla ilişkiler ve öğretmenlik olarak belirlenmiş durumda.  İlginç bir şekilde, öğrenci olmak da kadınlar için bir tercih sebebi ve altıncı sırada. Tinder’ın verilerinin tamamınını içeren listeye ve detaylara buradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0