• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Tolga Abi Bulana Araba Vereceğini Söyledi, Tüm Sosyal Medya Hugo’daki Efsane Küfür Videosunu Aramaya Başladı

Tolga Abi Bulana Araba Vereceğini Söyledi, Tüm Sosyal Medya Hugo’daki Efsane Küfür Videosunu Aramaya Başladı

1
0
0
0
0
Tolga Garipoğlu’nun Hugo’daki efsane küfür olayını kanıtlayana araba vereceğini vaat etmesinden sonra tüm sosyal medya bu olayı kanıtlamak için arayışa geçti.
90’lı yılların yaşayan efsanesi Hugo, Tolga Garipoğlu’nun sunumuyla küçüklüğümüzün en büyük fenomeniydi. Hugo artık ekranlara veda ettiyse de gönlümüzdeki yeri hala ayrıdır, fakat o küfür olayı yok mu… 

Aradan 20 yıldan fazla zaman geçmiş olmasına rağmen bir çocuğun canlı yayına bağlanıp hem Hugo’ya hem de Tolga Abi’ye küfür ettiği iddiaları hala devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir programa katılan Tolga Garipoğlu olaya son noktayı koymuş ve ‘Böyle bir şey yaşanmadı. Eğer kanıtlayan olursa o kişiye araba hediye edeceğim’ dedi.

Bu cümleyi kurmasıyla birlikte tüm sosyal medya, Hugo’ya küfür eden o çocuğu ve videoyu araştırmaya başladı. Aslında video bir şekilde kaydedilmiş olsaydı muhtemelen şimdiye kadar ortaya çıkardı. Fakat o zamanların gazete makalelerinde yaşanan bu olayla ilgili bazı yazıların olduğu kupürlerin ortaya çıkması, iddiaların daha da güçlenmesini sağladı. (gazete kupürlerini Ekşi Sözlük’ten ‘unknowns’ isimli kullanıcı paylaştı)
Bunun dışında Hugo programının yapımcılarından olan Alphan Manas, bu sabah attığı tweet’le küfür olayının gerçek olduğunu söyledi. O zamanlar Tolga Garipoğlu’yla ortak olduklarını ve küfür olayını Garipoğlu’nun kendi ağzıyla itiraf ettiğini söyleyen Manas, ‘O gün programda önce Hugo’ya, sonra da Tolga Garipoğlu’na küfür edildi’ dedi.Sonuç olarak iddiaların gerçeklik payı gün geçtikçe artmaya başladı. Kanıtı bulan kişiye şimdiden Tolga Abi'den alacağı arabaya güle güle binmesini dilerim :)
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0