Türk Oyun Şirketi Escapist, SSK + Primle Çalışacak Zombiler Arıyor!

1
0
0
0
0
Espacist isimli oyun şirketi, yeni oyunlarında zombi olarak yer alacak ve SSK + primle çalışacak yeni elemanlar arıyor.
Mükemmel bir eğitim sisteminin (!) olduğu ülkemizde açılan iş ilanlarına baktığımızda en az 2 dil bilmek, prezentabl olmak, esnek çalışma saatlerine (20:00 - 06:00 gibi) uyumlu olmak gibi hepimizi gerim gerim geren özelliklerin istendiğini görmeye artık çok alıştık. Ama artık bunlar pek kâr etmiyor olsa gerek ki Escapist’in yayınladığı iş ilanında, kişilerden son derece basit nitelikler bekleniyor.

İlanda başvuracak kişilerden ‘etkileyici şekilde Böö sesi çıkarmanız beklenecektir’, ‘Office gibi bilgisayar programları bilmeniz gerekmiyor’ gibi son derece sempatik ve bir o kadar ‘gerçekçi’ nitelikler bekleyen şirket, kısacası sizden zombi olmanızı istiyor. İşin tanımında da sempatikliğini elden bırakmayan şirket, ‘Karşınıza çıkan insanların beyinlerini yemek için çıldırıyorken bir yandan da sanki 50 KG’lık bir yükü ayak bileklerinize bağlamışlar gibi ağır hareket edebiliyorsanız…’ şeklinde bir tanımlama yapmış. 

İstanbul’da oturuyor olsaydım sırf bu şapşik ilan yüzünden şirketin bulunduğu ofise uğrayıp patronun yanağından bir makas alırdım.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0