• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Bıyık Peşinde Koştuğu Türkiye Videosuyla Hepimizi Gülümseten Ünlü YouTuber Jerome Jarre ile Konuştuk!

Bıyık Peşinde Koştuğu Türkiye Videosuyla Hepimizi Gülümseten Ünlü YouTuber Jerome Jarre ile Konuştuk!

1
0
0
0
0
Bıyık takıntılı dünyaca ünlü YouTuber Jarome Jarre'nin son videosu ülkemizde geçiyor. İstanbul'da bıyık peşine düşen Jarre'ye teşekkür mesajı gönderdik ve güzel bir yanıt aldık. Gelin hem videoya, hem de karşılıklı mesajlara birlikte göz atalım...
Vine ve YouTube ünlüsü Fransız Jerome Jarre ülkemizde de birçok hayranı olan bir isim. Kendisini henüz tanımadıysanız size Jarre’yi anlatmak yerine doğrudan buraya bakmanızı önerebilirim. Eğlenceli videolar ile dünya çapında birçok takipçi ve hayran edinen isim, son videosunu da İstanbul’da çekti. Jerome Jarre, videolarında sık sık konu ettiği bıyığı bu defa İstanbul sokaklarında arıyor ve tabii ki istemediği kadar buluyor. :) Kendisinin daha önceki İstanbul ziyaretinde ortaya çıkan daha önceki videoya da buradan ulaşabilirsiniz.

 Jarre'ye Teşekkür Mesajımız ve Aldığımız Yanıt!

Ülkemizi ve halkımızı oldukça neşeli, sıcak ve eğlenceli yönleriyle ortaya çıkaran, yaygın medyanın terörizm tehlikesi nedeniyle ülkemize ziyaret etmek isteyenlere yalanlar söylediği şu günlerde gerçek yüzümüzü gösteren videodan dolayı biz de kendisine YouTube üzerinden teşekkür ettik. Ayrıca, gelecek ziyaretinde birlikte video çekmekten mutlu olacağımızı belirttik. Kendisinden de çok sıcak bir yanıt aldık.


Webtekno:
"Yaygın medyanın ülkemizi ziyaret etmek isteyen turistlere terörizm hakkında söylediği yalanlar yerine gerçek yüzümüzü gösteren bu harika video için teşekkürler. Terrörizm tüm ülkelerin problemi sadece bizim değil. O ne sınır, ne ülke ne de din ayrımı gözetiyor. Ülkemizi bir dahaki ziyaretinizde birlikte video yapmaktan çok mutlu oluruz. Teşekkürler :)"

Jerome Jarre
“O mutluluk bana ait. Ana akım medya negatif yönlere odaklanarak sadece sizin ülkenizi utandırmıyor. Aynı zamanda tum insan ırkını da utandırıyor. Biz bundan çok daha iyiyiz.”
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0