Twitter Artık Ağır Çekim Videoları Destekleyecek

0
0
0
0
0
Twitter Artık Ağır Çekim Videoları Destekleyecek
Twitter, artık iPhone kullanıcılarının yüklediği ağır çekim videolarını destekleyen sistemi getirdi. Daha önce başka programlar kullanarak yüklediğimiz videoları artık hiçbir uygulama kullanmadan yükleyebileceğiz.
Eğer sıkıcı anları yaşamanın eğlenceli bir yolu varsa, o da ağır çekimdir. Yere düşün bozuk para, çöp kutusunda savrulan plastik şişe, kahve bardağının yere düşmesi, bunların hepsi ağır çekimle birlikte çok ilginç hale getirilebilir. Tabii ki bu videoyu Twitter’da paylaştıktan sonra, normal hıza dönüştüğünü görünce yaptığınız tüm emeğin boşuna gittiğini hissedebilirsiniz.

Bu sorun artık geçmişte kaldı gibi gözüküyor. Twitter, artık iPhone kullanıcılarının yüklediği ağır çekim videolarını destekleyen sistemi getirdi. Daha önceden başka programlar kullanarak yüklediğimiz videoları artık hiçbir uygulama kullanmadan yükleyebileceğiz. Twitter, yüklediğimiz ağır çekim videosunu direkt olarak algılayabilecek. Böylece istediğimiz ağır çekim videosunu takipçilerimiz ile paylaşabileceğiz.
 
Ağır çekim video iPhone 5s ile ilk olarak Apple tarafından duruldu. iPhone 5s 120 fps çekim yapıyordu. iPhone 6 ve 6 Plus ile bu 120 fps özelliğine ek olarak 240 fps seçeneğide eklendi. 240 fps olan bu videolar ile 720p kayıt yapabiliyoruz.

Kaynak: DigitalTrends
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0