Twitter'da Anket Hazırlama Herkese Açıldı!

0
0
0
0
0
Twitter'da büyük markalar tarafından kullanılmaya başlanan anket yapabilme özelliği herkese açıldı.
Sosyal Medya denilince akla ilk gelen platformlardan olan mikro blog sitesi Twitter, bir süre önce bazı markalarla anket özelliğini test etmekteydi. Şimdi ise resmi olarak yayınlayan Twitter, hızlı bir şekilde herkese bu anket kullanımını açıyor.

İlk olarak web arayüzünde herkes tarafından kullanılmaya başkanan anket özelliği kısa süre içinde mobil platformlara da gelerek kullanılabilir olacak. Hatta şimdiden bazı kullanıcılar anket özelliğini mobilde de kullanabiliyor.Yukarıda görebileceğiniz gibi "Konum" kısmının sağına eklenen "Oyla" bölümüne tıkladığınızda sadece 2 seçenek karşınıza çıkıyor. Tweetinizi yazdığınız yere gerekli soruyu yazıp seçenek kısımlarına istediğiniz seçenekleri ekleyerek yapabildiğiniz anket sadece 24 saat geçerli olacak. Android, iOS ve web platformunda aktif olarak kullanılabilecek bu özellik ile istediğiniz herhangi bir anketi takipçilerinize sorabilirsiniz.

Biz de deneme amaçlı mobil dünyanın klasik bir sorusunu soruyoruz;
 

"Windows Phone niye yok?" diye soracak arkadaşlara hemen açıklamasını yapalım, anket sadece iki seçenekli olabildiği için WP platformunu dahil edemedik.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0