​Twitter'da EURO 2016'ya Özel Türkiye Arması

0
0
0
0
0
​Twitter'da EURO 2016'ya Özel Türkiye Arması
Heyecanımızın doruklarda olduğu Euro 2016 turnuvası başlamak üzere. Çoğumuz Fransa'da milli takımımıza direkt olarak destek veremiyor olabiliriz. Ancak bu desteği sosyal medyaya taşımak mümkün.
Yılın en büyük spor organizasyonu olan Euro 2016 yarın açılış maçı ile birlikte başlıyor. Sıkıntılı bir sürecin ardından sonunda turnuvaya kalmayı başaran ve İspanya, Hırvatistan ve Çek Cumhuriyeti'ne karşı boy gösterecek olan A Milli takımımız, ilk maçını Pazar günü oynayacak.

İşte bu dev organizasyon için sosyal medya platformlarından taraftarları havaya sokma adına girişimlerde bulunan UEFA, turnuvaya katılan ülkelere özel hashtag'ler ve bu hashtag'ler ile birlikte gözüken arma emojileri hazırlamış durumda. 
 

Türkiye armalı Twitter atarak A Milli takımımıza desteğini göstermeniz için yapmanız gereken oldukça basit. Tweet'inize '#TUR' ya da 'BizBittiDemedenBitmez' yazmak. Böylece Türkiye amblemi tweet'inize eklenecektir. 
 
Ayrıca turnuva boyunca her maç günü Twitter'da hashtag'ler ile en fazla destek alan ülke takımının renkleri o gün boyunca Eyfel Kulesi'ni süsleyecek. Yani destekleriniz ile Eyfel Kulesi'ni kırmızı ve beyaza büründürmek elinizde.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0