Twitter'dan Star Wars'un 7. Filmine Özel 3 Yeni Emoji

0
0
0
0
0
Twitter yakında çıkacak Star Wars filmi için 3 yeni emojiyi sistemine ekledi. Bu emojileri kullanmak için ise klavyenizden emoji bolümüne gitmek yerine 3 farklı etiket girmeniz gerekiyor.
18 Aralık 2015'te vizyone girmesi planlanan Yıldız Savaşları: Bölüm VII (Star Wars: Episode VII - The Force Awakens) filminin yakında bir tanıtım filmi gelmesi bekleniyor.

Bu seneki Star Wars filmi için Twitter'da 3 yeni emoji ekleyerek bir nevi reklam yapmış olan Twitter'ın bu hamlesi Yıldız Savaşları fanları tarafından sürekli kullanılmaya başlandı.Yıldız Savaşları: Bölüm 7'nin daha konusu detaylı olarak bilinmiyor. Fakat 6. filmi olan "Jedi'nin Dönüşü"nden 30-40 yıl öncesine ait olacağı söylenmekte. Filmin yapımcılığını Lucasfilm ve Bad Robot, distribütörlüğünü Walt Disney Studios'un yapacağı Yıldız Savaşları'nın yeni filminin yönetmenliğini de J. J. Abrams yapacak.Yukarıda görülen #C3P0, #STORMTROOPER ve #BB8 etkiletlerini yazdığınızda yandaki emojiler çıkacak. (#StarWars etiketini kullandığınız da da C3P0 emojisi çıktığını da söyleyelim)

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0