Twitter'in Favoriler Üzerindeki Deneyi

0
0
0
0
0
Twitter'in Favoriler Üzerindeki Deneyi
Twitter, bir grup üzerinde değişiklik yaparak, favorilere alınan tweet'lerin retweet gibi ana sayfada görünmesini sağlayıp tepkileri ölçüyor.
Twitter'in bir grup üzerinde değişiklik yaparak, favorilere alınan tweet'lerin retweet gibi ana sayfada göstermesini sağlıyor. Favoriye alınan tweetler, kullanıcıların kendi profilinde saklanıyor ve haber akışında gösterilmiyor. Fakat yeni işlev bazı kullanıcılardan olumsuz tepkiyle karşılandı.

Bir kullanıcı, "zaman tünelinde" retweet gibi görünmesini yadırgadığını, eski sistemin daha iyi olduğunu söyledi. (favori tweetlerin ana sayfada haber akışında görünmesi yerine, profile tıklamaya gerek kalmadan "favoriler" butonunun direkt ana sayfada görünecek bir yerde olması bana daha mantıklı geldi)

Bu değişiklikle ilgili Twitter, dev blogunda henüz söz etmedi. Sosyal paylaşım devi, çeşitli fikirler üreterek bu fikirleri ufak gruplar üzerinde deneyip tepkilerini ölçerek, uygulayıp uygulamama konusunda fikir elde ediyor. Genel olarak olumlu bir yaklaşım olduğunda uygulama onaylanıyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0