Twitter, Google'la Reklam Anlaşması Yapıyor

0
0
0
0
0
Twitter, Google'la Reklam Anlaşması Yapıyor
Twitter aslında göründüğü kadar hızlı büyüyen bir şirket olmadığını açıkladı ve bu büyüme hızını arttırmak için çalışmalara başladı.
Twitter yaptığı son açıklamada hala gelişme aşamasında olan bir sosyal ağ olduğu ortaya çıktı. Diğer tüm sosyal ağlar gibi Twitter da durmadan gelişiyor, fakat bu iyileşmenin hızı biraz daha yavaş ilerliyor.

Bu gelişmeyi hızlandırmak için çalışmalara başlayan Twitter, Google ile birlikte takım kurarak reklam sistemlerini daha farklı bir şekilde geliştirmek istiyor.

Google’ın DoubleClick platformuyla birlikte iş birliği yapacak olan Twitter, hali hazırda bulunan ve reklam veren üreticilerin istekleri doğrultusunda bu reklamları daha verimli hale getirmeyi düşünüyor. Reklamların tasarımı ile yapılacak olan değişiklik ile birlikte reklamların hepsi DoubleClick Bid Manager’da depolanacak. Böylece yek bir site kullanılarak, kullanıcılar istedikleri tüm ürünlere ulaşabilecekler.Şirket ayrıca TellApart ile de ortaklık kurarak reklamlar üzerine yaptığı bu çalışmayı genişletip dinamik ürün ve email pazarlama ( email marketing ) üzerine çalışmalar yapacak.

Kaynak: TheNextWeb
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0