Twitter’a Hesabı Paylaşma Özelliği Geldi

0
0
0
0
0
Twitter’a Hesabı Paylaşma Özelliği Geldi
​Bazen tek bir Twitter hesabını iş arkadaşlarınızla ya da normal arkadaşlarınızla ortak olarak kullanabileceğiniz durumlar olabiliyor. Hal böyle olunca herkesin şifreyi bilmesi gerekiyor. 
Bazen tek bir Twitter hesabını iş arkadaşlarınızla ya da normal arkadaşlarınızla ortak olarak kullanabileceğiniz durumlar olabiliyor. Hal böyle olunca herkesin şifreyi bilmesi gerekiyor. Fakat bu durum kötü niyetli kişilerin hesapları kolayca ele geçirmesi için de bir fırsat niteliği taşıyor. Her ne kadar üçüncü parti uygulamalarla hesabınızı korumak isteseniz de şifrenizi bu tarz yazılımların bileceği şekilde kullanmanız güvenlik açısından sıkıntı olabiliyor.

TweetDeck uygulamasına gelen güncelleme, kullanıcıların yaşayacağı bu sorunu ortadan kaldıracak gibi duruyor. Uygulamayı güncelleyenler, ana hesapla uygulamaya giriş yapıp navigasyon altında hesaplar seçeneğine girerek takım oluşturabiliyorlar. Takıma sonra eklenen kişilerin tweet silme, retweet yapma gibi özellikleri kısıtlanabiliyor.
 

Bu paylaşımın takım içerisindeki kişiler tarafından kullanılabilmesi için herkesin TweetDeck uygulamasını yüklemesi gerekiyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0