• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Uçakta Tartışıp Ayrılan Çifti Takip Eden Kadın, Çatır Çatır Tweet Atarak Olayı Tüm Dünyaya Duyurdu

Uçakta Tartışıp Ayrılan Çifti Takip Eden Kadın, Çatır Çatır Tweet Atarak Olayı Tüm Dünyaya Duyurdu

0
0
0
0
0
Son günlerdeki en popüler paylaşımlardan biri olan uçakta tartışarak ayrılan çiftin yaşadığı olayları heyecanla takip eden bir kadın bir de yetmez mi gibi gelişmeleri an be an Twitter'dan tüm dünyaya duyurdu.
Uçak yolculukları eğer kısa sürmeyecekse rahat olmak zorunda gibi bir durum vardır. Yani 2-3 saat veya daha uzun sürecek yurt dışı uçuşlarında sıkıntılı kişiler o uçağa binmişse işimiz var gibi bir durum ortaya çıkıyor. Mesela bebekler, o basınç farkından rahatsız olan o şirinlik abideleri bir anda "bu kadar şirinlik yeter, parti zamanı!" diyerek uçuş boyunca inadına yaparcasına cayır cayır ağlar, boğazı patlar durmaz. İçinizdeki tüm çocuk sevgisi de her bir çığırış ile beraber yok olup gider. Gece yolculuğunda ise bu bebekler yetmez gibi horlayanlar da çıkabilir. Tabiki bunu bir sorun olarak görmemek gerekli, adam gece uçuyor uyuyacak tabii, ama uyurken sese gelemeyenler için de bu da ayrı bir dert maalesef. Bu sebeple telefonunuza ya da müzik çalarınıza en sevdiğiniz müzikleri yükleyin ki hayat kurtarıcı etkisi olsun.

Neyse, bu tarz sıkıntıları sıkça yaşayabildiğimiz uçak yolculuklarında geçtiğimiz günlerde sosyal medyayı sallayan bir paylaşımlar ortaya çıktı. Başka yer yokmuş gibi muhtemelen çift olarak tatile giden gençler uçakta ayrılınca ortalığı veryansına verdiler. Bunu da biri çok mühimmiş gibi Twitter'dan tüm konuşmaları paylaşarak sosyal medya canavarına sununca tüm dünyada konuşulur hale geldi. Ancak bu kadar da değilmiş. Kelly Keegs isimli bu çift ile aynı sırada oturan bir kız da bu olayı son dakika muhabirleri gibi an be an heyecan ile takip ederek sosyal medyada Twitter üzerinden yayınlamış. Haliyle bu çiftin de özeli falan ne varsa yok oluyor elbet. Ancak işin ilginç tarafı bunu an be an yayınlayan Kelly'nin bu paylaşımları sırasında Twitter'dan toplamda 7000'i aşan takipçi kazanması oldu.

Konuşmalar ise Kelly Keegs'e göre şu şekilde gelişti;Kelly: Fotoğraftaki adam biraz önce sevgilisine ayrılmak istediğini söyledi. Kız ağlıyor
Eleman: Sana artık gerçekten katlanamıyorum. Artık yanında olamam. Şu anda imkanım olsa yerimi değiştirirdim.
Eleman: Bu senin için sürpriz olur mu? Gerçekten bunu duyduğuna şaşırdın mı?
Kız: Harika! Harbiden harika! Seninle şu lanet olası (!) uçak için 40 Dolar ekstradan harcamaktan çok memnunum!
Eleman: Umurumda değil
Kız: Umrunda olmamasından çok memnunum!
Kız: Bu mudur yani? Ben bunu mu hak ettim? Neden ayrılıyoruz? Ben böyle bir kız olmak istemiyorum. Ben o kız gibi olmak istemiyorum. Ben en iyi arkadaşın olmak istiyordum ama sen izin vermedin! Bana gerçekten bunu mu yapacaksın sen? Onlar gibi beni de yavaş yavaş hayatından çıkartacak mısın? Benim üzgün olduğumu hiç bi tarafına takmadın, benim her şeyimden nefret ettin! Bu iş neden bu kadar kolay senin için? Bu kadar kolay mı lan? Benden ne istedin? Bu uçuş hayatımın en mükemmel uçuşu oldu!
Eleman: Sakin olman gerekiyor.
Kız: Bunun gerçekten böyle olacağından emindim.
Eleman: Seni bu kadar özel yapan lanet olası şey ney ki!
Kız: Artık susar mısın. Kapa çeneni! Eve döner dönmez Charlotte'a konuşacağım bakalım hikayeleriniz örtüşecek mi?
Eleman: Bunu artık gerçekten tartışmak istemiyorum.
Kız: Demek öyle! Benimle vakit geçirmene bile değmiyorum öyle mi!Bu tarz bir tartışmanın ardından Kelly'i bile şaşırtarak şişe şişe içki söyleyen çift sanırız barışmış. Bu arada Twitter'da bir anda takipçi ve mention yığınına uğrayan Kelly her Twitter'ı açtığında telefonu kasmaktaymış. 

Buradan görebileceğiniz gibi aslında böyle bir olay ile karşılaşsak sadece yakınlarımıza "Bakın bakın ne anlatacağım" diyerek heyecanla bu olayı anlatırdık, fakat artık sosyal medya gibi bir gerçek var ve bu haber Kelly'nin Tweet ile tüm dünyada anında duyulabiliyor. Bu sebeple özel hayatlarımızda gerçekten dikkatli olmak gerektiğini düşünüyorum. Aman diyelim dikkat edin.

Son olarak konuşmaları ve kadını görmek isterseniz Kelly Keegs'in Twitter hesabına buradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0