Twitter, Kim Kardashian’ın İsteği Üzerine Yeni Bir Özellik Ekleyecek

0
0
0
0
0
Twitter, Kim Kardashian’ın İsteği Üzerine Yeni Bir Özellik Ekleyecek
Arama motorlarında dünyanın en fazla aranan kadınlarından olan Kim Kardashian, Twitter’ın kurucularından olan Jack Dorsey’ye yeni bir özelliğin getirilmesi için teklifte bulundu.
‘Yazı düzenleme’ uygulamasının Facebook’a gelmesiyle kullanıcılar yaptıkları yazım yanlışlarını düzeltme imkanı bularak içeriği silip tekrar paylaşma derdinden kurtulmuşlardı. Buna benzer bir özellik de Twitter’a gelmek üzere. Kim Kardashian, Twitter’ın kurucularından olan Jack Dorsey’i etiketleyerek bir tweet atmış ve Twitter’a ‘gönderi düzenleme’ özelliğinin gelmesini istedi. Bu tweet’e karşılık veren Jack Dorsey ise bunun mükemmel bir fikir olduğunu söyledi. (Kardashian söyleyene kadar aklına gelmemişti yani? bırak Dorsey bu ayakları)

Twitter’ın her zaman daha hızlı ve kolay kullanılması için yeni yollar aradıklarını belirten Dorsey, muhtemelen Kim Kardashian’ın bu beklentisini gerçeğe dönüştürecek gibi. (şu an akıllarda tek bir soru var: Kim Kardashian yerine Sabri Sarıoğlu’ndan böyle bir mesaj gelse sallar mıydınız?)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0