• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Twitter Kullanıcıları, EURO 2016’da İzlanda’ya Elenen İngiltere’yle Fena Dalga Geçtiler

Twitter Kullanıcıları, EURO 2016’da İzlanda’ya Elenen İngiltere’yle Fena Dalga Geçtiler

0
0
0
0
0
Twitter Kullanıcıları, EURO 2016’da İzlanda’ya Elenen İngiltere’yle Fena Dalga Geçtiler
EURO 2016’da İzlanda’ya 2-1 yenilerek çeyrek finale kalma şansını kaybeden İngiltere, Twitter kullanıcıları tarafından fena ti’ye alındı.
İngiltere, Avrupa’yı ciddi ciddi kafasından silmiş galiba :) Bir hafta içinde ikinci kez Avrupa’nın dışına çıkan İngiltere, son olarak EURO 2016’da karşılaştığı İzlanda’ya 2-1 yenilerek turnuvadan elendi. ‘Ulan her şey kötüye gidiyor, bari geyik yapalım’ diyerek kendi kendileriyle dalga geçmeye başlayan İngilizlerden en komik yorum ise tartışmasız eski futbolcu Gary Lineker’e ait. Twitter hesabından ‘The worst defeat in our history. England beaten by a country with more volcanoes than professional footballers. Well played Iceland.’ yani ‘Tarihimizdeki en köyü yenilgi. İngiltere, volkanik dağ sayısı futbolcu sayısından daha fazla olan bir ülkeye yenildi. İyi oyundu İzlanda.’ şeklinde bir tweet attı.
 


Bir diğer mizah dolu tweet ise Vili Niemelä isimli (İzlandalı zannettim ama Finlandiyalıymış) kullanıcıya ait :)
 


İngiliz komedyen James McNicholas ise İngiltere’nin aldığı Avrupa’dan ayrılma kararına yönelik yeniden referandum yapılması için başlatılan imza kampanyasına atıfta bulunarak, “Üzülmeyin çocuklar, eğer yeterli sayıda kişi imza verirsek belki maçı yeniden oynarız” yorumunda bulundu.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0