Twitter'a Yorumla Retweet Özelliği Geldi

0
0
0
0
0
Twitter, resmi olarak yorumla retweet özelliğini yayınladı. Yorumla retweet özelliği ile, attığımız tweetlerde başkalarının tweetlerinden alıntı yapabiliyoruz. 
Twitter, resmi olarak yorumla retweet özelliğini yayınladı. Yorumla retweet özelliği ile, attığımız tweetlerde başkalarının tweetlerinden alıntı yapabiliyoruz. Bu özellik ilk olarak bilgisayarlarda ve iPhone’da aktif olacak, en yakın zamanda Android için de aktifleşecek.

Twitter, daha önceden kullanıcılarının başka kullanıcıların tweetlerinin URL’sini kopyalayarak kendi tweetlerinde yayınlamalarına izin veriyordu. Retweet ve yorum butonu şu an ise ayrı ayrı geliyor. Böylece başkalarının tweetlerini paylaşırken, kendi yorumumuzu da katabiliyoruz. Maalesef tüm embed kodlarını tweetin içine koyamıyoruz. Bunun için özel bir embed kodu veriyor ve otomatik olarak tweetin içine yerleştiriliyor.

 
Bu özellik sayesinde artık yaptığımız retweetler daha hoş bir görüntüye sahip olabilecek. Retweet tuşuna bastığımızda aşağıdaki gibi bir pencere açılıyor ve yorumumuzu ekleyebiliyoruz.Kaynak: TechCrunch
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0