Twitter, "Satın Al" Butonuyla İlk Promosyonunu Gerçekleştirdi

1
0
0
0
0
​Twitter, mikro blog üzerinden alışveriş yapılmasını sağlayan “satın al” butonu, resmi olarak ilk promosyonunu gerçekleştirerek hayata geçmiş oldu.
Twitter, mikro blog üzerinden alışveriş yapılmasını sağlayan “satın al” butonu, resmi olarak ilk promosyonunu gerçekleştirerek hayata geçmiş oldu.
 
Haziran ayından bu yana test edilen ve Ryand Adams, Megadeth gibi sanatçı ve gruplara ait içeriklerle kullanıma sunulan “satın al”, promosyonlu olarak ilk satışını gerçekleştiriyor. AMC tiyatrolarının 251 bin takipçiye sahip resmi Twitter hesabından satışa sunulan 30 dolar değerindeki hediye kartı alana ücretsiz patlamış mısır fişi veren şirket, ödemenin yapılmasının ardından kartı hediye edilen kişiye gönderiyor.


 
Markalar için de önemli bir gelir kaynağı oluşturan Twitter, ürün ve hizmet satışına izin vererek küresel anlamda büyük bir ev sahipliği yapmak istiyor. Yeni yıla gireceğimiz bu son günlerde markaların daha fazla ilgi göstermesi beklenen “satın al” özelliği, diğer taraftan tüketicilerin ilgilerini çekebilecek fırsatları kullanmasına da olanak sağlayacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0