Twitter'a "Siz Uzaktayken" Özelliği Geliyor

0
0
0
0
0
​Twitter’ın geçtiğimiz Kasım ayında detaylarını verdiği “Siz uzaktayken” özelliği, yavaş yavaş faaliyete geçmeye başlıyor. Bu özellik sayesinde Twitter’ı en son açtığınız zamandan beri kaçırdığınız önemli tweetleri zaman akışının en tepesinde gösteriyor.
Twitter’ın geçtiğimiz Kasım ayında detaylarını verdiği “Siz uzaktayken” özelliği, yavaş yavaş faaliyete geçmeye başlıyor. Bu özellik sayesinde Twitter’ı en son açtığınız zamandan beri kaçırdığınız önemli tweetleri zaman akışının en tepesinde gösteriyor.

Twitter’ın bunu hangi kriterlere göre belirleyip yapacağı ise henüz bilinmiyor. Fakat kullanıcıların takip ettiği kişilerin en fazla retweet ve favori alan tweetlerinin çıkacağını tahmin ediyoruz.

Twitter’a bu özelliğin gelmesiyle birlikte zaman akışının düzeni de biraz değişecektir. Bu özellik şimdilik bütün kullanıcılar için sunulmadı, fakat konuyla ilgili Twitter üzerinden paylaşımda bulunanlar bu özelliğin birçok kullanıcıyı kapsadığını gösteriyor.

Twitter’ın bu yeniliğinden memnun kalmayanlar, isterlerse bu özelliği kapatabiliyor. Böylece yeni sistemden memnun kalmayan kullanıcılar, klasik zaman akışını takip edebilecekler.

Siz uzaktayken” özelliği, Twitter’ın kullanıcı sayısını arttırmak ve Twitter’ı uzun zamandır kullanmayan kullanıcıları tekrar giriş yapmaları için teşvik etmek amaçlı olduğunu söyleyebiliriz. 


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0