Twitter'daki Taciz Şikayetleri Artık Çok Daha Kolay Yapılacak

0
0
0
0
0
​Pazarlamacılar için Twitter çok büyük bir kapı. Fakat bunun yanında kullanıcıların gizlilik ve kişilik hakları konusunda sıkıntılar da ortaya çıkıyor. Bu sorunların minimuma indirilmesi için Twitter, yeni bir güncelleme yayınladı.
Pazarlamacılar için Twitter çok büyük bir kapı. Fakat bunun yanında kullanıcıların gizlilik ve kişilik hakları konusunda sıkıntılar da ortaya çıkıyor. Bu sorunların minimuma indirilmesi için Twitter, yeni bir güncelleme yayınladı.

Mobil uygulamalar üzerinden gelen şikayet bildirimini geliştiren Twitter, kişiyi engellerken ayrıca şikayetinizin kategorisini ve Twitter’a ek not iletmenizi sağlayacak. Bu güncellemede ayrıca engellenmiş hesapları ayarlar kısmında görebileceksiniz.

Önümüzdeki aylarda bu sayfanın geliştirileceğini açıklayan Twitter, kişilik haklarına ne kadar önem verdiğini bir kez daha göstermiş oldu. (sosyal medyanın en büyük sorunlarının belki de başında kişisel hakların ihlali bulunuyor)Twitter bu hamlesiyle, sosyal medyanın diğer ağlarına örnek olacaktır. (Facebook’ta ihlal formuna ulaşmak için Facebook’un yazılımcısı olmanız gerekiyor)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0