Twitter, Ana Sayfasının Tasarımını Değiştiriyor

0
0
0
0
0
​Instagram’la arasında aktif kullanıcı yarışmasında bir öne geçip bir geriye düşen Twitter, en son Instagram’daki “sahte” hesapların silinmesiyle tekrar öne geçmişti. Geçen Kasım ayında da 500 milyonluk bir tekil hitin olmasına rağmen istedikleri dönüşü elde edemediklerini belirtmişlerdi.
Instagram’la arasında aktif kullanıcı yarışmasında bir öne geçip bir geriye düşen Twitter, en son Instagram’daki “sahte” hesapların silinmesiyle tekrar öne geçmişti. Geçen Kasım ayında da 500 milyonluk bir tekil hitin olmasına rağmen istedikleri dönüşü elde edemediklerini belirtmişlerdi.

Tasarımsal olarak değişikliğe gitmek isteyen Twitter, Re/Code’un paylaştığı görsellere göre kullanıcılarına daha zengin bir içerik sunmayı hedefliyor. Bu değişiklikle birlikte Twitter daha fazla üye kazanmayı hedeflerken, en büyük rakiplerinden olan Instagram’la da arasındaki farkı açmak istiyor.

Haber, eğlence, teknoloji gibi 10 kategoride popülaritesi yüksek 9 tane hesabı karşınıza çıkararak kullanıcılar arası etkileşimi arttırmak isteyen Twitter, bu sayede sayfa gösterim sayısını da arttırmış olacak.

Aşağıda Twitter’ın test edilen yeni tasarımını göreceksiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0