Twitter Videolarına Embed Kod Desteği Geldi

1
0
0
0
0
Kısa süre önce video çekme özelliğini gelen Twitter, kullanıcılarına tweetlerini embed kod ile farklı sitelere koyabilmele özelliğini sağlamıştı. Şimdi ise aynı özellik Twitter üzerinden çektiğiniz videolar için de geçerli olacak.
 Twitter bir süre önce kullanıcılarına sağladığı özellik ile tweetler embed yapılabiliyordu (paylaşımınızı başka sitelere, paylaşım yaptığınız ana kaynakta aktarabilmeye yarayan kod).

Embed kod insanlara ulaşmak, ve Twitter'ın reklamını yapmak konusunda son derece işe yaradı. Twitter da embed kodun bu potansiyelinin farkına varmış olacak ki, yapılan yeni düzenleme ile bu olay artık videolara da uygulanacak.

Bir süredir Twitter üzerinden video çekip paylaşabiliyorduk. Artık paylaştığınız bu videoların embed kodlarını kullanarak başka sitelere doğrudan aktarım yapabileceksiniz.Herhangi bir tweetin ''daha fazla'' kısmına tıkladığınızda karşınıza gelecek ''embed video'' seçeneği ile, size verilecek embed kod linki sayesinde istediğiniz webitesinde videolarınızı paylaşabilirsiniz.Özellikle günümüzde teknoloji anlamında önemli bir yeri olan video, YouTube ve Facebook gibi büyük şirketlerin ardından Twitter içinde önemli bir gelir ve reklam kaynağı olacağa benziyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0