Twitter, Videolu Tweetleri Test Etmeye Başladı

0
0
0
0
0
Twitter, Videolu Tweetleri Test Etmeye Başladı
 Mikro blog sitesi Twitter kendisine yeni gelir modeli olarak videolu sponsor tweetleri planladığını ve bunu beta olarak test etmeye başladığını duyurdu.
   Mikro blog sitesi Twitter kendisine yeni gelir modeli olarak videolu sponsor tweetleri planladığını ve bunu beta olarak test etmeye başladığını duyurdu. Büyümeye devam edebilmek için (büyümeye doyamadılar) yeni gelir modelleri tasarlama zorunluluğu hisseden Twitter için videolu sponsor tweetleri oldukça önem taşımakta. Twitter kullanıcısı olmayan ziyaretçileri de hesaba katarak test aşamasına sokulan bu proje, haber akış sayfalarında, retweet veya reklam üzerinden de sponsor gönderilere gömülü bir şekilde bulunacak ve izlenebilecek. Ayrıca bu videolar otomatik yürütülmeyecek. Kullanıcının istediği takdirde bu videolar oynatılacak. Twitter da reklam verenlerden her görüntüleme başına ücret alacak.

  Otomatik yürütme yapmamaları, test ettikleri bu reklam geliri projesini kullanıcı dostu bir hale bürümüş ve bence daha nitelikli verim almak adına yöntemleri olmuş. (Reklam geliri olunca Twitter kullanıcısı olmayanları da hesaba katmasını bilmişler hemen çakallar)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0