Twitter'a Direkt Mesajla İlgili Yeni Bir Özellik Daha Geldi

0
0
0
0
0
​Son zamanlarda bazı değişikliklere imza atan Twitter, yaptığı son güncelleme ile mikro blog’ta beğendiğiniz tweet’leri direkt mesaj (DM) üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz.
Son zamanlarda bazı değişikliklere imza atan Twitter, yaptığı son güncelleme ile mikro blog’ta beğendiğiniz tweet’leri direkt mesaj (DM) üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz.
 
Twitter’in blog sayfasından yapılan açıklamaya göre, sosyal ağın “direkt mesaj” özelliğini çıkarmak isteyen Twitter, herkese açık olarak paylaşılan tweet’lerin özel mesaj yoluyla paylaşılmasını sağladı. Bunun yapılabilmesi için iOS ve Android mobil uygulamalarında söz konusu tweet’in üzerine birkaç saniye basarak, tarayıcı üzerindense üç noktaya tıklayarak açılan menüdeki “direkt mesaj ile paylaş” seçeneğini işaretlemeniz yeterli.


 
İki gün önceki haberimizde DM üzerinden link paylaşılabileceğine dair haberimizi şuradan aktarmıştık. Twitter’in, özel mesajın “vasıfsızmış” gibi olmasından oldukça rahatsız olduğunu ve daha aktif olarak kullanılmasını istediğini, bu yapılan yeniliklerle anlayabiliyoruz. Bunların dışında 2015 yılında DM üzerinden grup sohbet özelliğinin geleceği de söyleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0