Ülkece Gaza Geldik: EURO 2016 Boyunca Eyfel'i Kırmızı Beyaza Boyayacağız!

1
1
0
0
0
Euro 2016 için Twitter'da atağa kalktık. O Eyfel Kulesi kırmızı-beyaza bürünecek!
Bugün Fransa-Romanya maçı ile açılışını yapacak olan Euro 2016'ya şimdiden sosyal medyada damgamızı vurmaya başladık. Daha önceden Twitter, turnuvaya özel olarak ülke bayraklarını hashtag'ler ile kullanıcılarına sunmuştu. Ülkemizinin bayrağını ikon olarak tweet'lerinize eklemeniz için yapmanız gereken tweet'inize '#TUR' ya da '#BizBittiDemedenBitmez' yazmak.

Atacağınız tweet'e bu hashtag'lerden birini eklediğiniz takdirde Türk Bayrağı tweet'inize ikon şeklinde eklenecek. Ancak bunun dışında asıl büyük olayı yine Twitter üzerinden atacağınız tweet'lerle alakalı.
 

Turnuvaya ev sahipliği yapan Fransa, Euro 2016'ya özel her gün maçlardan sonra, o gün içinde Twitter'da en fazla desteği gören ülkenin renkleri ile Eyfel Kulesi'ni süsleyecek.Tabi bu tarz durumlarda tek yumruk olmayı başaran halkımız da adeta Twitter'a damgasını vurarak #BizBittiDemedenBitmez ve #TUR hashtag'leri ile şimdiden ezici bir üstünlük sağlamayı başarmış durumdalar. Son 24 saat içerisinde #TUR hashtag'i ile 400 bine yakın tweet atılmış durumda. 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0