• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Victoria’s Secret’ın Yaptığı Orantısız Photoshop’a Takipçilerinden Büyük Tepki

Victoria’s Secret’ın Yaptığı Orantısız Photoshop’a Takipçilerinden Büyük Tepki

2
0
0
0
0
Ünlü iç giyim firması Victoria’s Secret’ın resmi Facebook sayfasından paylaştığı bir fotoğraf, takipçilerinden çok ciddi eleştiriler aldı.
Bu konularda öyle çok bilgim yok, fakat bir iç çamaşırının güzel pazarlanması için güzel bir kadının üzerinde durması önemli. (yüz güzelliği olduğu kadar fiziksel güzellik de önemli) Bu yüzden de üründen ziyade ürünü pazarlayacak olan kadınlara daha fazla önem gösteriliyor. Victoria’s Secret ise ‘kaş yapayım derken göz çıkarmak’ cümlesini ancak bu kadar doğrulayabilecek saçma sapan bir işe imza attı.

Firmanın resmi Facebook hesabından yapılan paylaşımda bir model üzerinde öyle bir photoshop yapılmış ki kendi kendime ‘beni işe alsalar trilyoner olurum’ dememi sağladı. Bir iş ancak bu kadar başarısız ve baştan savma yapılır. (kalça ve bel kısmına baktığınızda orantısızlığı çok daha net göreceksiniz)Paylaşımın altına yapılan yorumlardan bazıları şöyle:
 
  • Korkunç bir photoshop, inanılmaz gereksiz. Diğer bir sorun ise asla sizden alışveriş yapmayacağım. Zaman değişim zamanı!
  • Photoshop korkunç, fakat çorap hoş.
  • Victoria’s Secret’ın düzgün vücutlu modellere ihtiyacı var.Victoria’s Secret’ın modellerinin hem özgüvenlerini hem de onurlarını kırıcı muamele yaptığı zaten biliniyor. Fakat benim anlamadığım (bunu bir erkek gözüyle bakarak söylüyorum), hakikaten bu model üzerinde bir photoshop yapma gereksinimini nasıl duymuş olabilmeleri. Hadi abartı bir kilosu olur da biraz düzenleme yapmanızı anlayabiliriz, ama şu yapılanın gerçekten mantıklı hiçbir açıklaması yok. Zaten utançlarından fotoğrafı hemen kaldırmışlar, bence de utanmalılar.

Kaynak: Sosyalmedya.co
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0