Vine'da Uygulama Dışında Videolar da Eklenebilecek!

0
0
0
0
0
Vine'da Uygulama Dışında Videolar da Eklenebilecek!
Vine'da beklenen değişiklik gerçekleşti. Bundan sonra Vine uygulaması kullanılmadan da Vine'a video yükleyebileceksiniz.
Vine'da uzun süren bekleyiş nihayet son buldu. Bu zamana kadar sadece Vine uygulaması kullanılarak çekilen 6 saniyelik videolar paylaşılabiliyordu. Bu uygulama ile aynı dertten muzdarip birçok kullanıcı videolarını uygulamaya gerek kalmadan kaydetmek istiyordu. Vine'ın uzun zaman önce uygulamadan bağımsız olarak videoların paylaşımına izin veren Instagram'ın gerisinde kalmasını şirketin başarısızlığına mı yoralım bilemedim ama yine de zararın neresinden dönerseniz kârdır diyelim, bu zorunluluğun kalkmasının keyfini sürelim.
 

 Artık videoları düzenleyebileceksiniz

Bunun yanında Vine'ın yeni özelliğiyle birlikte videolar üzerinde düzenleme yapmak da artık mümkün. Uygulamayı kullanarak videolarınızın bazı bölümlerini silebilir, çoğaltabilir ya da ses iptali gerçekleştirebilirsiniz. Düzenleme sonrası ön izleme kısmına tıklayarak videonuzu taslak olarak izleyebilir, gerek görürseniz tekrar düzenleyebilirsiniz. Fakat video düzenleme desteği şimdilik sadece iOS'ta bulunuyor.

Bu yeni özelliklerin gelmesiyle eski videolarını Vine'a aktaracak kullanıcı sayısı henüz öngörülemiyor. Vine ise #VintageVine hashtagi ile kullanıcıları önceden çektikleri videoları paylaşma konusunda teşvik etmeye başladı bile.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0