• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Washington'daki Metro İstasyonunda Yaşanan Su Baskınının Bir Garip Timelapse Videosu

Washington'daki Metro İstasyonunda Yaşanan Su Baskınının Bir Garip Timelapse Videosu

1
0
0
0
0
Geçtiğimiz salı günü su baskını ile karşı karşıya kalan Washington DC'deki Cleveland Park metro istasyonunun bu su baskını anının timelapse videosu yayınlandı.
Birçok yerde ve televizyonda gördüğünüzü tahmin ettiğimiz ve geçen salı günü yaşanan olayda Amerika Birleşik Devletleri'nin başkenti olan Washington DC'nin Cleveland Park metro istasyonunda su baskını yaşandı.

Bir su parkı mishali metroya inen merdivenlerden şarıl şarıl akan ve istasyonu gölete çeviren baskın sonucunda acilen istasyon kullanıma kapatılmış ve suyun çekilmesinin ardından tekrar faaliyete geçirilmişti.Yetkililere göre istasyonun coğrafi yapı olarak bir tepenin eteğine denk geliyor olması ve aynı zamanda beklenmedik yüksek yağış nedeniyle yaşanan bu durum birçok kişiyi madur ettiği söylense de yayınlanan timelapse videosu oldukça garip geldi. Aşağıda görebileceğiniz videoda suyun nasıl baskın yaptığını görüyorsunuz, fakat benim daha çok dikkatimi çeken durum suya aldırmadan genellikle karşılaştıkları bir durummuş gibi aldırış etmeyen insanlar oldu. Hatta daha ilginci dize kadar gelen suda "Dur bi şurada fotoğraf çekeyim" diye bekleyenler, ve özellikle videonun sonlarına doğru tek amaçlarının fotoğraf çekmek olduğu belli olan iki genç kızın oraya iki kere gelip fotoğraf çekerek ayrılmaları oldu. (Sanırım ilk gelişlerindeki fotoğrafı beğenmediler ve geri dönüp bir daha çektiler)

İşte hem su baskınını timelapse olarak izleyebileceğiniz hem de olay sırasında orada bulunan ve o bölgeden geçen insanların garip tepkilerini görebileceğiniz video;
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0