YouTube Red'in İçerikleri Belli Oldu!

0
0
0
0
0
YouTube Red, merakla beklenen özgün içerikleri ile sonunda görücüye çıktı.
İlk çıktığı zamanlarda ''YouTube'un reklamsız olarak sunulan ücretli versiyonu'' şeklinde değerlendirilen YouTube Red'in, zaman geçtikçe çok daha büyük bir planın parçası olduğu ortaya çıkmıştı. Kendi platformu ile dünya çapında tanınan ve bir bağlamda YouTube'un yüzü haline gelen isimleri toplayan YouTube, Netflix vb. sistemlere sağlam bir rakip getiriyordu.

Bu bağlamda projenin parçalarından biri olarak karşımıza ilk PewDiePie çıkmıştı. ''Scare PewDiePie'' adlı özel YouTube Red içeriğinden bir tanıtım videosu yayınlayan PewDiePie, Red'in nasıl bir şey olacağı konusunda da kafamızda bir taslak oluşmasına yardımcı olmuştu.PewDiePie'ın şovunun ardından YouTube Red'in benzer şekilde ne gibi içerikler sunacağı merak konusu olmuştu. Sonunda bu içerikler de ortaya çıktı. Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz; YouTube baya baya Netflix olma yolunda ilk adımını atıyor.

Şu an için ilk etapta YouTube Red abonelerine sunulan içerikler şu şekilde;
 

 Lazer Team

 

 A Trip to Unicorn Island

 

 ScarePewDiePie

 

 Dance Camp


Tabii Red'in içerikleri sadece bunlar olmayacak. Yakın bir zaman içinde Fight of the Living Dead, Prank Academy ve Sing It gibi içerikler de Red üzerinden sunulacak. Şu an bu içeriklerinden herhangi birini YouTube'da görmeniz mümkün. Fakat videoya tıkladığınızda eğer YouTube Red aboneliğiniz yok ise, sadece videonun ön izlemesini görebiliyorsunuz. Zaten videolarda şöyle de bir ibare de bulunmakta.
Kaynak: Engadget
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0