YouTube'un Kullanıcı Paneli Değişti

0
0
0
0
0
YouTube'un Kullanıcı Paneli Değişti
Youtube da diğer tüm Google servisleri gibi gelişmeye ve değişmeye devam ediyor. Son olarak çalma listelerinin de arama sonuçlarına eklenmesi ile kullanıcılarına daha fazla seçenek sunmaya başlayan Youtube'un kullanıcı paneli bir kez daha değiştirildi.

YouTube da diğer tüm Google servisleri gibi gelişmeye ve değişmeye devam ediyor. Son olarak çalma listelerinin de arama sonuçlarına eklenmesi ile kullanıcılarına daha fazla seçenek sunmaya başlayan Youtube'un kullanıcı paneli bir kez daha değiştirildi.

Takip ettiğiniz kanallarla birlikte artık çalma listelerinizi de soldaki panelde görüntüleyen YouTube, kullanıcılarına daha hızlı bir şekilde istedikleri ve sevdikleri videoları izleme imkanı sunuyor.

Spotify gibi pekçok mobil müzik uygulaması arasından sıyrılarak rakiplerini geride bırakmanın peşinde olan YouTube, bu çalma listsi sekmesi ile özellikle mobil cihazlarda kullanıcılara hızlı şekilde müziğe ulaşma imkanı vererek arama çubuğu vs gibi yavaşlatıcı unsurların etkinliğini azaltmaya çalışıyor.

 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0