Google'ın Fişini Çektiği Inbox'a Muhteşem Alternatif: Spark

9
2
1
0
0
Google, Inbox kullanıcılarını Gmail'e geçmeye davet ediyor. Fakat dilerseniz çok daha kişisel bir alternatife geçiş yapabilirsiniz.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Google, Inbox by Gmail uygulamasının fişini çekiyor ve kullanıcıları Gmail uygulamasını geçmeye davet ediyor. Fakat pek çok kullanıcı Google tarafından sunulan resmi Gmail uygulaması yerine üçüncü parti bir e-posta istemcisini kullanmayı tercih edebiliyor.

Eğer Inbox uygulamasının kullanıcılara sunduğu avantajlardan memnunsanız ve Inbox’ın kapanması ile birlikte kendisine yeni bir e-posta istemcisi arıyorsanız Spark e-posta uygulaması hem kişiselleştirme özellikleriyle hem de sade ve basit arayüzüyle hemen hemen tüm kullanıcılardan olumlu not almayı başarıyor.

Spark’ın en önemli özelliklerinden biri, Akıllı Gelen Kutusu özelliği. Bu özellik sayesinde gelen kutusu çok daha az karmaşık ve önemli iletilerin önde yer aldığı bir hale geliyor. Ayrıca özelleştirilebilir kenar çubuğu, kullanıcıların uygulamayı çok daha verimli bir şekilde kullanabilmesini sağlıyor. Spark’a bir şans vermek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Kaynak : https://gadgets.ndtv.com/apps/news/inbox-by-gmail-shuts-down-spark-arrives-on-android-2016680
9
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
9
2
1
0
0