Spotify'a Yepyeni Bir Özellik Geliyor

0
0
0
0
0
Spotify'a Yepyeni Bir Özellik Geliyor
​Spotify, birçok müzikseverin sıklıkla kullandığı Spotify’ya yepyeni bir özellik daha geliyor. Bu özellik sayesinde arkadaşlarınızın neler dinlediklerini görebileceksiniz.
Spotify, birçok müzikseverin sıklıkla kullandığı Spotify’ya yepyeni bir özellik daha geliyor. Bu özellik sayesinde arkadaşlarınızın neler dinlediklerini görebileceksiniz.

Ağında En Çok Dinlenen Parçalar” listesi, takip edilen arkadaşların en fazla dinlediği şarkıları gösteren yeni bir özellik. Arkadaşlarınızın dinledikleri şarkının popülerliği arttıkça, listede daha üst seviyelere çıkıyor. Sürekli yenilenen bu listeye ulaşmak için ‘Gözat’ sekmesindeki ‘En Çok Dinlenen Listeler’ bölümüne bakabilirsiniz.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Spotify Ürün Müdür Yardımcısı Charlie Hellman: “Spotify'da yayınlanan her 5 parçadan bir tanesi, başka bir kullanıcının müziklerini dinleyen bir kullanıcıdan geliyor. Bu, arkadaşınızın dinlediği bir sanatçıya göz gezdirerek ya da birlikte spor yaptığınız arkadaşınızın spor yaparken dinlenecek mükemmel listeyi oluşturduğunu görerek oluyor" dedi.

Spotify’ın bu özelliğine iOS ve Android platformlarından ulaşabilirsiniz. Masaüstü versiyonu için de yakın bir zamanda kullanılmaya başlanacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0