• Anasayfa
  • Spotify
  • Spotify, Kolay Şarkı Keşfi İçin Touch Preview Özelliğini Kullanıma Sundu

Spotify, Kolay Şarkı Keşfi İçin Touch Preview Özelliğini Kullanıma Sundu

0
0
0
0
0
Spotify, Kolay Şarkı Keşfi İçin Touch Preview Özelliğini Kullanıma Sundu
Spotify'a kazandırılan yeni Touch Preview ile kendi zevkinize göre şarkı aramayı ve listenize eklemeyi kolaylaştırıyor.
Online ve legal müzik keyfi için ilk başvurulan sistemlerden biri olan Spotify artan kullanıcı sayısını daha memnun etmek için tekrar bir yeni özelliği kullanıma sundu.

Touch Preview adındaki yeni eklenen özellik ile Spotify'ın en sevilen özelliği olan şarkı keşfetme özelliğini kolaylaştırdı. Normalde bilmediğiniz şarkıları keşfetmeye çalışırken ya da o anki ruh halinize göre şarkılara bakarken tek tek dinlemeniz, ya da şarkıyı biraz ilerletip biraz fikir sahibi olmaya çalışırız. Spotify da bunu farketmiş olacak ki bu yeni özellikle işte tam da bu durumu düşünmüş

Touch Preview ile keşfet kısmında bir albüme, sanatçıya, ya da şarkıya uzun bastığınız zaman şarkının ya da şarkıların bir önizleme versiyonu çalmaya başlıyor. Siz de şarkının, albümün ya da sanatçının size uygun olup olmadığını anlıyorsunuz. Eğer şarkı hoşunuza giderse eğer, şarkının üstünden sağdan sola doğru bir parmak hareketiyle listenize ekleyebiliyorsunuz.

Bu yeni özellik şu an için sadece iOS'e, yani iPhone ve iPad cihazlarına geldi. Fakat kısa süre içinde diğer platformlara da gelecek.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0