Spotify Uygulaması PlayStation’a Geliyor

0
0
0
0
0
​Sony ile bir işbirliği imzalayan Spotify, uygulamanın artık PlayStation’da kullanılabileceğini duyurdu. PlayStation Network bünyesinde çalışacak olan Spotify uygulamasını PSN hesabına bağlayıp müzik dinleyebileceksiniz.
Sony ile bir işbirliği imzalayan Spotify, uygulamanın artık PlayStation’da kullanılabileceğini duyurdu. PlayStation Network bünyesinde çalışacak olan Spotify uygulamasını PSN hesabına bağlayıp müzik dinleyebileceksiniz.

Sony bu hamlesiyle müziksever oyuncu kitlesine de hitap etmeyi amaçlıyor. Spotify da geniş oyuncu kitlesinin olduğu PSN’de Premium servisini satarak önemli bir gelir elde etmek istiyor.

Spotify hesabı olan PS kullanıcıları, oyun oynarken bir yandan Spotify hesabından şarkı dinleyebilecek. (yani oyunların soundtrack’lerini dinlemek zorunda değilsiniz) İçerisinde 30 milyondan fazla şarkı bulunan Spotify bu hamlesiyle hem kar marjını yükseltecek, hem de oyun oynarken istediği müziği dinleyebilecek olan oyunseverleri mutlu edecek.Spotify bekleme listesi için Türkçe sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0