• Anasayfa
  • Oyun
  • Star Wars: Rogue Squadron'un Remake Sürümü Ortaya Çıktı

Star Wars: Rogue Squadron'un Remake Sürümünün Etkileyici Görüntü Kalitesi (Video)

8
5
1
1
0
Star Wars serilerinin video oyunlarından olan Star Wars: Rogue Squadron'un remake sürümü hazırlanıyor. Oyunun orijinaline bağlı kalınarak oluşturulmaya devam eden bu yeni sürüm, çok daha iyi bir görsel kalite ve daha etkileyici bir ses deneyimi sunacak.

İlk kez 1998 yılında piyasaya sürülen ve o dönem oyun sektörünü kasıp kavuran Star Wars: Rogue Squadron'un 'remake' sürümü hazırlanıyor. Hazırlanan bu sürümde oyunun orijinal hikayesinin dışına çıkılmadan geliştirmeler yapılıyor. Bu geliştirmeler genel olarak görüntü kalitesi ve ses efektleri üzerinde yoğunlaşmış durumda.

Oyunun remake sürümü bir Star Wars fanı tarafından geliştiriliyor. Ünlü bir sosyal haber sitesi üzerinde yaptıklarını düzenli olarak paylaşan geliştirici, oyunu yeniden tasarladığı için fazlasıyla mutlu olduğunu ifade ediyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan geliştirici, bu proje üzerinde yıllardır çalıştığını ve projenin tamamlanması için biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu belirtirken, bu sürenin uzun yıllar olmadığının altını çizdi.

YouTube üzerinden de bir video paylaşan geliştirici, Star Wars: Rogue Squadron'un nasıl olacağına dair bazı ipuçları veriyor. 5 dakikalık bu tanıtım videosunda, ses efektlerinin oyunun orijinalinden alındığı ve sadece kalitesinin artırıldığı anlaşılabiliyor ve bu da Star Wars sevenler için iyi bir haber.

İşte YouTube üzerinden paylaşılan o video;

Kaynak : https://www.pcgamer.com/this-star-wars-rogue-squadron-hd-remake-in-unreal-engine-4-looks-amazing/
8
5
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
8
5
1
1
0