Star Wars: The Mandalorian’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

9
2
1
0
0
Star Wars evreninin yeni dizisi olacak Star Wars: The Mandalorian’ın ikinci fragmanı yayınlandı. The Mandalorian’ın yeni fragmanı, Star Wars evreninin alıştığımız ögelerini yeniden önümüze getiriyor.

Piyasaya damga vuran bir giriş yapmak isteyen Disney+’ın Star Wars dizisinin ikinci fragmanı yayınlandı. Disney+’ın lansmanına birkaç hafta kalmışken gelen Star Wars hamlesi, yeni ağa ilginin artmasına neden oldu. 

Star Wars evrenine Disney’in ekleyeceği The Mandalorian’ın yayınlanan ikinci fragmanında alıştığımız Star Wars uzay yaratıklarına yeniden kavuşuyoruz. The Mandalorian’la yeniden uzay gemilerinin mücadelesine ve ödül avcılığına derinlemesine bakacağız. Star Wars’ta barış zamanı sona eriyor. 

star wars: the mandalorian

Star Wars’ın yapımcılarından olan Jon Favreau, The Hollywood Reporter’a yaptığı açıklamada, “Star Wars’ın daha karanlık, daha garip tarafını” göstermek istediklerini açıkladı. Dizinin ilk fragmanı, Mad Max hatırlatmaları yaptı. Fragmanda kazıklara geçirilmiş kaskların görüntüsü, savaş droidleri ve yüz yüze savaşları görüyoruz. 

Disney’in CEO’su Bob Iger, The Mandalorian’ın Disney+’ın en iddialı projesi olduğunu açıkladı. Star Wars: The Mandalorian’ın her hafta bir bölümü, Disney+’ta yayınlanacak. Dizinin her bölüme 12.5 milyon dolar harcandığı iddia edildi.  

Star Wars evreninin yeni filmi Star Wars: The Rise of Skywalker, Aralık ayında vizyona girecek. Evrenin yeni dizisi Star Wars: The Mandalorian, Disney+’ın lansmanının ardından 12 Kasım’da gösterime girecek. 

Kaynak : https://www.theverge.com/2019/10/28/20936801/mandalorian-trailer-star-wars-disney-plus-pedro-pascal-bounty-hunter
9
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
9
2
1
0
0