• Steam Fiyatı 18 TL Olan Oyun, Epic Store’da Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 18 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

70
29
8
5
2
Epic Games, oyuncuların kalbini çalacak bir hamle ile Steam'de 18 TL'ye satılan Stories Untold adlı macera oyununu Epic Games Store'da ücretsiz hale getirdi.

Türünü tamamen benzersiz bir hale getiren anlatıya dayalı deneysel bir macera oyunu olan Stories Untold, 80'li yılların nostaljisini hissettirmeyi amaçlıyor ve oyunculara birbirinden keyifli 4 farklı hikaye sunuyor.

2017 yılında piyasaya sürülen ve No Code adlı şirket tarafından geliştirilen Stories Untold, oyunculara birbirinden farklı deneyimler yaşamak için kendine özgü ayarları, oynanışı ve teknikleri olan hikayeler sunuyor.

Geçtiğimiz hafta başlatılan Epic Mega Sale kapsamında Epic Games, oyunculara %75’e varan indirimler sunuyor. Bu tatmin etmediyse belirtelim, Epic Games, Epic Mega Sale boyunca her hafta yeni bir oyunu ücretsiz olarak sunacak.

Steam’de 18 TL fiyat etiketine sahip olan Stories Untold, Epic Mega Sale’de haftanın ücretsiz oyunu oldu. 30 Mayıs tarihine kadar Epic Games Store üzerinden macera dolu bir bulmaca oyunu olan Stories Untold’u ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Oyunun iki yıl önce yayınlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak : https://www.gamespot.com/articles/the-free-pc-games-to-grab-now-from-the-epic-store/1100-6467122/
70
29
8
5
2
Emoji İle Tepki Ver
70
29
8
5
2