• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam Fiyatı 18 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 18 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

39
5
1
0
0
Ücretsiz bir şekilde edinilebilen oyunlar, oyun tutkunlarını fazlasıyla memnun ediyor zira oyuncular, bu sayede herhangi bir ücret ödemeden güzel zaman geçirebilecekleri oyunlara sahip oluyorlar.

Dijital oyun dağıtım platformu Steam üzerindeki oyunların zaman zaman başka platformlarda kısa süreliğine tamamen ücretsiz hâle geldiğini görüyoruz. Bu fırsatları yakalayıp sizlerle paylaştığımız kısa süreliğine ücretsiz olan oyunlar serimizde bugün Citadale - The Legends Trilogy ile sizlerle beraberiz.

3 Eylül 2017 tarihinde piyasaya Plug In Digital tarafından sürülen aksiyon türündeki oyun Citadale - The Legends Trilogy, bağımsız bir yapımcı tarafından geliştirilmesiyle öne çıkıyor. Eski tarz platform oyunların havasına sahip olan oyunda zombi, vampir ve daha birçok yaratıkla karşı karşıya kalıyorsunuz.

Citadale - The Legends Trilogy nasıl edinilir?

  • İlk adım olarak oyunun dağıtımının gerçekleştiği sayfaya buradan gidin.

  • Sayfanın ortalarında bulunan LOGIN TO ADD TO YOUR LIBRARY butonunun hemen altında bulunan Direct Download (Win) yazısına tıklayın.
  • Oyunun dosyalarını içeren sıkıştırılmış citadale-the-legends-trilogy_win.zip arşiv dosyasının indirmesi başlayacaktır. İndirime tamamlandığında oyun dosyalarını arşivden çıkarın.

Yapmanız gereken her şey bu kadar. Oyunun dosyalarını bir kere indirdiğinizde DRM-free olması sebebiyle istediğiniz süre boyunca bilgisayarınıza saklayabilir veya başka bir yere taşımını gerçekleştirebilirsiniz.

39
5
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
39
5
1
0
0