• Steam Fiyatı 24 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 24 TL Olan Oyun, Epic Games'te Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

17
9
6
0
0
Epic Games'in her hafta ücretsiz yaptığı oyunlarda bu sefer Enter the Gungeon ile karşınızdayız.

Geçtiğimiz aylar içerisinde her 2 haftada bir ücretsiz oyun dağıtan Epic Games, geçtiğimiz haftalarda ise bu süreyi haftada bir şeklinde yeniden düzenleyerek oyuncuların yüzlerini güldürmüştü. Epic Games'in bu hafta ücretsiz yaptığı önünüze geleni vurmaya çalıştığınız oyun Enter the Gungeon kısa süreliğine ücretsiz oldu.

3 yıl önce piyasaya sürülen ve yakın bir zamanda oyunun tamamlayıcı son güncellemesini alan Enter the Gungeon, tamamlanmış bir oyun olması sebebiyle oyunculara bu oyun için olabilecek en başarılı oyun deneyimini sunuyor. Bu yazımızda sizlere amacınızın önünüze geleni öldürmek ve mahzenlere doğru ilerlemek olduğu Enter the Gungeon'ı nasıl ücretsiz bir şekilde edineceğinizi anlatacağız.

Enter the Gungeon nasıl indirilir?

  • İlk adım olarak buradan sizi oyunu edineceğiniz sayfaya yöneltecek bağlantıya tıklayın.

  • Açılan sayfada ortada bulunan pembe renkteki FREE yazılı butona tıklayın.

  • Epic hesabınıza giriş yapın. Hesabınız yok ise aşağıdaki Sign Up bağlantısından kendinize bir hesap oluşturun.

  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra açılan sayfada ilk adımı tekrarlayın ve beliren pencerenin sağ altında bulunan yeşil renkteki SİPARİŞ VER butonuna tıklayın.

  • Bütün işlemler bu kadar. Oyunu kütüphanenize kalıcı olarak eklediniz. Dilerseniz oyunu indirmek için Epic Games Başlatıcısını indirebilir ve oyunu bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Enter the Gungeon oyununu edinebilmek için uygulamanız gereken adımların sonuna geldik. Ömür boyu kütüphanenizde saklayabileceğiniz oyun ile artık eğlenceli anlar yaşamanın keyfine bakabilirsiniz. 20 Haziran'da Epic Games'in ücretsiz yapacağı bir diğer oyunda görüşmek üzere.

Kaynak : https://www.pcgamer.com/enter-the-gungeon-is-the-latest-epic-free-game/
17
9
6
0
0
Emoji İle Tepki Ver
17
9
6
0
0