• Steam Fiyatı 39 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam'de 39 TL'ye Satılan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

72
10
7
5
5
Yaz tatilinin yaklaşması ve havaların ısınmasıyla birlikte kendinize yeni bir strateji oyunu arıyor olabilirsiniz. Steam'de 39 TL'ye satılan Xenonauts'u GOG.com'dan kısa süreliğine ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Xenonauts, soğuk savaş dönemlerini farklı bir olay örgüsüyle anlatan bir strateji oyunu. Oyundaki hedefiniz ise Soğuk Savaş sonrası ortaya çıkan çok uluslu orduları kontrol altında tutmak ve uzaylıları yok etmek. 

1990 strateji klasiklerinden X-Com'un ruhani devamı niteliğindeki Xenonauts, orijinal oyun mekaniklerini korurken bir yandan da grafiklerini daha da iyi hale getirmiş. 

GOG ve Steam'de oldukça yüksek notlar alan Xenonauts'u indirmek ise gayet basit. Eğer GOG.com üyeliğiniz yoksa buradan üyelik alabilirsiniz. Kayıt işlemlerini tamamladıysanız burada yer alan 'GET IT HERE' linkine tıklayınız. 

Karşınıza çıkan sayfanın en üstünde yer alan “GET FOR FREE” butonuna tıklayınız. 

Oyun hesabınıza eklendi. Oyunları oynayabilmek için GOG istemcisini indirip hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. İstemciyi indirip hesabınızı açtıktan sonra, “Library>Windows” üzerinden oyuna ulaşabilirsiniz.

Oyun kütüphaneye eklenmiş durumda. Bu istemci üzerinden oyunu indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler!

Kaynak : https://www.epicbundle.com/article/game-for-free-xenonauts
72
10
7
5
5
Emoji İle Tepki Ver
72
10
7
5
5