• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam'den Yüzde 97'lik Borderlands Kampanyası

Steam’in Fiyatını 480 TL’den 12 TL’ye Düşürdüğü Muhteşem Borderlands Kampanyası

67
9
9
5
3
Eylül ayında piyasaya sürülecek olan Borderlands 3 için çalışmalar devam ederken Steam, Borderlands'e özel bir paket hazırladı. Borderlands: The Handsome Collection olarak adlandırılan bu paket, Borderlands 2 ve ek paketlerle birlikte Borderlands: The Pre-Sequel'i de içeriyor. Paketin fiyatı ise sadece 12.43 TL.

Gearbox Software tarafından geliştirilen birinci şahış nişancı oyunlarından olan Borderlands'ın 3. serisi için geri sayım sürüyor. Eylül ayında Epic Games üzerinden erişilebilecek olan popüler oyun için hazırlıklar sürerken Valve'ın oyun platformu Steam, Borderlands için geniş kapsamlı bir kampanya başlattı. 'Borderlands: The Handsome Collection' olarak adlandırılan yeni bir paket hazırlayan Steam, oyunların normal bedelinden tam olarak yüzde 97 oranında indirim yapmış durumda.

Borderlands: The Handsome Collection paketinin içeriğinde, Borderlands 2 ve oyunun bugüne kadar çıkarılmış olan neredeyse tüm ek paketlerini içerdiğini söylemek mümkün. Bununla birlikte Borderlands: The Pre-Sequel oyunu da paketin içerisine dahil edilmiş durumda.

Bu paketi indirimsiz almak istediğiniz takdirde 480 TL ödemeniz gerekiyor. Ancak Steam'in yapmış olduğu kampanya dahilinde bu koleksiyona sahip olmak isterseniz ödemeniz gereken tutar sadece 12,43 TL. Borderlands: The Handsome Collection'ı Steam üzerinden satın almak isterseniz hemen buradan ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. 

Borderlands 2 Sistem Gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri Önerilen Sistem Gereksinimleri
Windows XP SP3 Windows 7 ve üzeri
1 GB RAM 2 GB RAM
 NVIDIA GeForce 8500 ya da ATI Radeon HD 2600 NVIDIA GeForce GTX 560 ya da ATI Radeon HD 5850
2 GHz Intel veya AMD işlemci 2.8 GHz Intel veya AMD işlemci
12 GB boş alan 12 GB boş alan

Borderlands: The Pre-Sequel Sistem Gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri Önerilen Sistem Gereksinimleri
Windows XP SP3 Windows 7 ve üzeri 
2.4 GHz Intel ya da AMD işlemci 2.3 GHz Intel ya da AMD işlemci (4 çekirdek)
2 GB RAM 2 GB RAM
NVIDIA GeForce 8500 ya da ATI Radeon HD 2600 NVIDIA GeForce GTX 560 ya da ATI Radeon HD 5850
13 GB boş alan 20 GB boş alan
  • Not: Oyunun MacOS ve Linux uyumlulukları da bulunmaktadır. Eğer Borderlands 2'nin diğer işletim sistemleri için sistem gereksinimlerini inceleme sayfasına buradan, Borderlands: The Pre-Sequel'in sistem gereksinimlerini inceleme sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.
Kaynak : https://www.pcgamer.com/borderlands-the-handsome-collection-is-just-dollar6-on-steam-right-now/
67
9
9
5
3
Emoji İle Tepki Ver
67
9
9
5
3