• Anasayfa
  • Oyun
  • Placticity, Steam'de Ücretsiz Olarak İndirilebilir Durumda

Anlam Olarak Bir Oyundan Çok Daha Fazlasını İçeren Ücretsiz Steam Oyunu: Plasticity

78
10
5
3
2
Her gün kullanıp çöpe attığımız plastik atıkların dünyayı ne hale getirdiğini merak ediyorsanız, Plasticity adlı ücretsiz oyunu muhakkak oynamalısınız.

Yanıbaşımızdaki çöpler her gün düzenli olarak toplandığından insanlık olarak atıklarımızın dünyayı ne denli kirlettiğini bir türlü fark edemiyoruz. Güney Kaliforniya Üniversitesi desteği ile geliştirilen Plasticity adlı oyun, dünyayı dev bir çöplüğe dönüştürmeye devam ettiğimiz takdirde nasıl bir çevrede yaşayacağımızı gözler önüne seriyor.

Plasticity, son derece basit bir arcade oyunu. Amacınız, plastik çöplüğüne dönmüş dünyayı olması gerektiği gibi bir cennete dönüştürmek. Oyun sırasında yalnızca insanların plastik atıklardan nasıl etkilendiklerini değil, hayvanlar aleminin de insanlar tarafından çöplüğe dönüştürülmüş dünyada nasıl zor durumda olduklarını görebiliyorsunuz.

Plasticity tamamen ücretsiz bir oyun ve sistem gereksinimleri; Windows 7/8/10 64-bit işletim sistemi, Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.4 GHz, AMD FX 8120 @ 3.1 GHz işlemci, 4 GB RAM, NVIDIA GT 630 / 650m, AMD Radeon HD6570 grafik kartı, Directx Sürüm 9.0c, 3 GB dahili depolama alanı. Tek oyunculu modda oynanan bu oyunu yalnızca bir oyun olarak görmemekte fayda var.

Kaynak : https://www.rockpapershotgun.com/2019/05/25/plasticity-is-a-free-game-about-small-acts-of-environmental-kindness/
78
10
5
3
2
Emoji İle Tepki Ver
78
10
5
3
2