Steam'de 26 Oyun İndirime Girdi

1
0
0
0
0
Steam'de Pazar gününe kadar sürecek olan 26 adet oyunda indirim başladı.
Valve'ın oyun platformu Steam'in klasik indirimlerine bir yenisi eklendi. Steam'de bu sefer bir hafta kadar sürecek olan yeni bir indirim başladı. Bu sefer Steam indirimlerinde toplam 26 adet oyun var. Genel olarak oyunlar çok üst düzey oyunlar olmasa da ( en azından yılbaşı indirimleri kadar değil )  yine de gayet güzel ve sevilen oyunlarda indirimler bulunuyor. Bu indirimlerde bizim seçtiğimiz oyunlar şu şekilde ;VVVVVVAdı biraz garip olsa da VVVVV gerçekten eğlenceli bir platform oyunu. Hali hazırda 5 dolar gibi ucuz bir fiyatı olsa da oyunda şuan için %50 indirim bulunuyor ve fiyatı 2.50 dolara düşmüş durumda. Indie oyunları seviyorsanız VVVVV'ye bir şans verebilirsiniz. VVVVV adlı oyunu satın alabilmek için buraya tıklayın.

King's Bounty: Armored PrincessKing's Bounty: Armored Princess RPG türünün en başarılı örneklerinden biri. Genel olarak adı çok fazla duyulmamış olsa da King's Bounty: Armored Princess RPG oyunlarını sevenler için çok başarılı bir oyun. Oyunun normal fiyatı 15 dolardı ve indirim ile birlikte 3.74 dolar gibi bir ücrete düşmüş durumda. Ayrıca King's Bounty serisinin diğer oyunlarında da indirimler bulunuyor. Oyunu satın alabilmek için buraya tıklayın.

SpeedRunnersSon zamanlarda oldukça revaçta olan olan "erken erişim" oyunlardan biri olan SpeedRunners adlı bu oyun telefon ve tabletlerde yer alan Fun Run adlı oyuna epeyce benziyor diyebiliriz. Basit bir yapıda olsa da inanılmaz eğlenceli olan SpeedRunners'ı şiddetle öneriyoruz. SpeedRunners'ın normal fiyatı 9.99 dolardı ve indirim ile birlikte fiyatı 7.99 dolara düşmüş durumda. Oyunu Steam üzerinden satın alabilmek için buraya tıklayın.

Worms Ultimate MayhemKlasikleşmiş oyun serilerinden biri olan Worms'ün TPS kamerası ile oynanan oyunu Worms Ultimate Mayhem'de Steam'in haftalık indirimlerinde yer alan oyunlar arasında. Arkadaşlarınız ile ara sıra girip kafa dağıtacak bir oyun arıyorsanız Worms Ultimate Mayhem aradığınızı size verecek bir oyun. Oyunu satın alabilmek için buraya tıklayın.

İndirime giren diğer oyunların tam listesi için buraya tıklayın.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0