Steam'de Warner Bros Oyunları İndirimde

0
0
0
0
0
Steam'de bu seferde Warner Bros'un oyunlarında çılgın indirimler başladı.
Valve'ın oyun platformu olan Steam'de yeni bir indirim serüveni başladı. Bu seferki indirimler Warner Bros'un yayıncılığını yaptığı oyunlarda. Steam'de ki Warner Bros indirimleri 18.9.2014 tarihinde başladı ve 22.9.2014 tarihinde sonlanacak. Bu indirim kapsamında Batman: Arkham Origins, Batman: Arkham City, Batman: Arkham Aslyum, Mortal Kombat Komplete Edition, Injustice: Gods Among Us, LEGO: The Hobbit, LEGO The Lord of The Rings ve LEGO Marvel Super Heroes gibi başarılı oyunlarda indirimler var. İndirimde olan başarılı oyunlardan kısaca bahsetmek gerekirse :

Batman Serisi :

Batman: Arkham Origins, Batman: Arkham City, Batman: Arkham Aslyum hepsi gerçekten başarılı oyunlar. Özellikle Batman: Arkham City muazzam bir oyun. Bu oyunlar Aksiyon-Gizlilik üzerine kurulu. Hikaye bakımından bu üç oyun birbirini tamamlıyor. Steam'in Warner Bros indiriminde bir oyun almak istiyorsanız size en büyük tavsiyem Batman oyunlarından birini almanız yönünde.

Mortal Kombat Komplete EditionTekken ve Street Fighter ile birlikte en popüler dövüş oyunu olan Mortal Kombat'ın son oyunu olan Mortal Kombat 9'un Komplete Edition'ı olan bu versiyonda oyuna çıkan tüm DLC paketleri yer alıyor. Oyunun normal fiyatı 19.99 dolardı indirim ile birlikte 4.99 dolara düşmüş durumda. Eğer Mortal Kombat serisini seviyorsanız fiyat gerçekten uygun.

F.E.A.R. Serisi

Korku oyunu denilince akla gelen ilk oyun serilerinden biri olan Fear serisi de Warner Bros indirimlerinde yer alıyor. Korku türünü seven biriyseniz Fear oyunlarından birine şans verebilirisin. Bu indirim kapsamında tüm Fear oyunlarında %75'lik indirim bulunuyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0