Steam Music Beta Alımları Başlandı

0
0
0
0
0
Steam Music Beta Alımları Başlandı
Valve'ın oyun platformu Steam artık yalnızca oyunların satıldığı ve multiplayer oyun oynanan bir platform olmaktan çıktı. İlerleyen zamanlarda piyasaya çıkacak Steam'in oyun konsolu "Steam Machine" cihazları ile birlikte artık oturma odamızdan bile Steam oyunlarını oynayabileceğiz
Valve'ın oyun platformu Steam artık yalnızca oyunların satıldığı ve multiplayer oyun oynanan bir platform olmaktan çıktı. İlerleyen zamanlarda piyasaya çıkacak Steam'in oyun konsolu "Steam Machine" cihazları ile birlikte artık oturma odamızdan bile Steam oyunlarını oynayabileceğiz. Üstelik Steam Machine'i sadece Valve firması değil aynı zamanda Valve ile anlaşma yapan diğer firmalarda üretecek böylelikle birden fazla donanım özelliğine sahip olan Steam Machineler piyasada olacak. Kısacası kendi bütçenize en uygun Steam Machine'i seçme şansınız olacak ayrıca Steam Machine temelde bir bilgisayar olduğu için kendi Steam Machine'inizi kendiniz toplayabileceksiniz.

Artık oyuncular için en vazgeçilmez platformlardan biri olan Valve bir süre önce Steam Music adlı sistemi duyurmuştu. Bu sistemi kısa bir süre içerisinde beta aşamasına alacaklarını söyleyen Valve firması "Steam Music" adlı bir topluluk kurmuştu ve bu topluluğa katılanlar arasında rastgele seçilen kişilere Steam Music betasına katılma hakkı tanınacaktı. Nihayetine Steam Music betasına seçilmiş durumdayım şu an için sistemin biraz basit olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Şu anda sadece bilgisayarınızda bulunan müzikleri Steam Music sistemine aktarabiliyorsunuz. Ancak muhtemelen ilerleyen zamanlarda radyo ya da anlaşmalı şarkıcıların şarkılarını da dinleyebiliriz. Ekstra olarak eklemekte fayda var ki Steam Music yalnızca Big Picture modunda çalışıyor ve bu Steam Music sisteminin masaüstü bilgisayarlardan ziyade Steam Machine'ler için geliştirildiğini düşünmekteyim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0