Steam, Müzik Servisi Başlatıyor

0
0
0
0
0
Steam, Müzik Servisi Başlatıyor
SteamOS ve Steam Machines ile oturma odasına girmeyi planlayan Valve, bu küçük bilgisayarların oyun konsollarından daha fazlası olması için her türlü çabayı gösteriyor.
SteamOS ve Steam Machines ile oturma odasına girmeyi planlayan Valve, bu küçük bilgisayarların oyun konsollarından daha fazlası olması için her türlü çabayı gösteriyor. Steam Machines'i konuştuğumuz programımızda da belirttiğimiz gibi Steam, oturma odalarımıza oyunları getirmeye uğraşırken multimedyaya henüz yönelmemişti. Ancak oturma odalarına gelebilecek bir küçük oyun konsolu/bilgisayarı olmak istiyorsa, Steam'in müzik, film ve dizi alanlarına da yönelmesi şart.

Bugün gelen açıklama ise Steam'in bu konuya önem gösterdiğini ortaya koyuyor. Steam Music isimli yeni servisini duyuran Valve, bu sayede hem SteamOS'i hem de Big Picture özelliğini kullananların Steam üzerinden müziklerine erişebilmelerini amaçlıyor. Şimdilik sadece duyurusu yapılan servisi deneyen beta kullanıcılarından biri olmak istiyorsanız Steam Music topluluğuna üye olmanız gerekiyor.

Valve'in oyunları SteamOS'e uyarlarken bir yandan da çıkacak Steam Machine'lerin multimedya özelliklerine odaklanıyor olması, her kullanıcı için güzel bir ürün ortaya çıkartmayı planladıklarını ortaya koyuyor. Önümüzdeki süreçte Steam'in video, film, dizi izleme servisleriyle de ortaklıklar kurmaya başlamasını beklemek yanlış olmaz.

 Video: Steam Machines Nedir, Ne İşe Yarar?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0