Stranger Things'in 4. Sezonunda Dört Yeni Karakter İzleyeceğiz

92
11
10
5
3
Netflix’in sevilen bilim kurgu serisi Stranger Things, üçüncü sezonun ardından "Jim Hopper gerçekten öldü mü?" sorusuyla bizi baş başa bırakmıştı. Muhtemelen bir süre bu sorunun cevabını bilemeyeceğiz; ancak bugün itibarıyla yeni sezonda dört yeni karakter izleyeceğimizi öğrenmiş bulunuyoruz.

TVLine’ın raporuna göre, Stranger Things’in yaratıcıları Matt ve Ross Duffer kardeşler, önümüzdeki sezona dört yeni karakter dahil etmeyi planlıyor. Bu karakterlerin üçü erkek biri kadın olacak. Spesifik özelliklere sahip olacağı söylenen bu karakterin yaşları hakkında ise herhangi bir detay yok. 

Duffer Kardeşler ayrıca, yeni bir yetişkin karakter için aktör arayışında. Raporda, söz konusu karakterin Hawkins’ten çok uzakta yaşadığı ve olaylardan haberi olmadığı söyleniyor.  Esasen bu bilgi pek de yeni sayılmaz. Netflix, Stranger Things 4'ü “Artık Hawkins'te değiliz” etiketli bir tanıtım fragmanı ile ilan etmişti. İzleyenler hatırlayacaktır, Stranger Things 3’ün son sahnesi göz önüne alındığında, yeni durağımızın Rusya olması içten bile değil. 

netflix stranger things

Öte yandan TVLine, dördüncü sezon çekimlerinin henüz başlamaması nedeniyle, yazarların senaryoda değişiklik yapabileceğini ve hikayeyi yeni baştan kurgulayabileceğini söylüyor. 

Netflix, geçtiğimiz gün resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, Stranger Things’in dördüncü sezonuna dair bazı detayların 6 Kasım’da paylaşılabileceğinin sinyallerini vermişti. Fakat yine de fazla umutlanmamakta fayda var. Zira yeni sezona en az bir buçuk yıl uzaklıktayız. O zamana kadar yeni bilgiler açığa çıktığı takdirde, sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

2017 ve 2018 Emmy Ödülleri’nde ‘En İyi Drama Dizisi’ dalında aday gösterilen Stranger Things’in oyuncu kadrosunda Winona Ryder, David Harbour, Millie Bobby Brown ve Finn Wolfhard gibi isimler yer alıyor. 

Kaynak : https://www.superherohype.com/tv/470779-stranger-things-4-will-introduce-four-new-characters
92
11
10
5
3
Emoji İle Tepki Ver
92
11
10
5
3