• Anasayfa
  • Oyun
  • Telltale, Stranger Things Temalı Yeni Bir Oyun Çıkaracak

Telltale'den Stranger Things Temalı Yeni Oyun Geliyor!

21
6
1
1
0
Netflix'in artık platform üzerinde oyun akışına da yer vereceği açıklanmıştı. Telltale Games ile Netlix'in yaptıkları anlaşmadan sonra gelen bir diğer haber ise Telltales'in Stranger Things temalı bir oyun üzerinde çalıştığı oldu.

Netflix, sunduğu binlerce dizi ve film içeriği ile artık herkesin severek kullandığı bir platform haline gelmiş durumda. Yeni gelen bir haberle de artık platformda oyunların da yer alacağını öğrenmiştik. Ancak Telltale'in Netflix ile gerçekleştirdiği anlaşma belli ki başka planlara da hizmet ediyor, çünkü şirketin Stranger Things temalı bir de oyun çıkaracağı bilgisi sızdırıldı.

Stranger Things evreninde özellikle ikinci sezonda yaşanan olaylara odaklı olarak geliştirileceği düşünülen oyuna dair henüz fazla bilgi yok. Fakat işin içinde Stranger Things evreni olunca, sanırım ortaya kötü birşey çıkması mümkün değil. Stranger Things temalı oyun ise Netlix üzerinden oynanabilecek Minecraft: Story Mode'dan farklı olarak Netflix'den bağımsız bir oyun olarak çıkarılacak.

Oyuna ait detaylı bilgilerin ve resmi duyurusunun yakın zamanda yapılması bekleniyor. Oyunun hikayesi ile ilgili ilk bilgilerin verilmesi için Netflix ve Telltale'e pek çok soru sorulmuş ancak henüz ses çıkmış değil. Telltale Games'in uyarlama oyun konusundaki başarısını düşünecek olursak, yeni Stranger Things oyunu da hepimizi mutlu edecek gibi görünüyor.

Kaynak : https://www.techradar.com/news/exclusive-telltale-games-to-produce-a-new-series-based-on-stranger-things
21
6
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
21
6
1
1
0